Marka: Blaupunkt Model: AHS701 Typ: Nawilżacz
cena katalogowa
€ 99
€ 95
Dostawa: od € 5
Zwrot: w ciągu 100 dni (też dla firm)
Gwarancja: 2 lata, door-to-door, opcjonalnie 4 lata
Płatność online: za darmo
 • Otrzymasz podbitą gwarancję oraz fakturę VAT.
 • W opakowaniu wszystkie akcesoria dołączane przez producenta.
 • Produkt nowy, fabrycznie zapakowany, nie pochodzący ze zwrotu.
Autoryzowany Sprzedawca
niebieskastrefa.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki Blaupunkt. Oferujemy naszym Klientom markowy produkt, pomoc w doborze oraz wsparcie posprzedażowe. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT oraz dołączamy podbitą gwarancję na pełny okres od daty zakupu.
Dane
produkt
stan
nowy
model
nawilżacz
typ
domowy
rodzaj
ultradźwiękowy
wydajność
do 350 ml/h
pojemność zbiornika
4 l
poziom głośności
35 dB(A)
wytwarzana mgiełka
ciepła, zimna
tryby pracy
aromaterapia, jonizacja, tryb auto, tryb sleep
źródło danych
sterowanie
dotykowy panel sterowania, pilot zdalnego sterowania
higrostat
elektroniczny
funkcje
automatyczne wyłączenie, oczyszczanie powietrza, timer
wyposażenie
kontrolka LED, możliwość napełniania od góry, wyświetlacz LED
filtry
filtr HEPA, filtr wodny
kolor
biały
grupa produktów
TYP
źródło danych
Opis

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS701

Prezenty za opinie
Kupując ten produkt otrzymasz
bilet lub e-kartę podarunkową o wartości 20zł
Po zakupie poinformuj nas o wyborze upominku wypełniając formularz: prezentyzaopinie.pl/sklep.

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS701

Nawilżacz powietrza to urządzenie, którego głównym zadaniem jest zwiększenie wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Zbyt suche powietrze może powodować problemy z oddychaniem, stanem skóry, a nawet z koncentracją i snem. Dzięki nawilżaczowi poprawiam się komfort codziennego funkcjonowania, szczególnie w sezonie grzewczym kiedy w pomieszczeniach ograniczony jest dostęp do świeżego powietrza. W rozwiązaniu tego problemu może pomóc wysokiej klasy nawilżacz powietrza AHS701 marki Blaupunkt z 2-stopniowym systemem oczyszczania powietrza oraz funkcją aromaterapii, który zadba nie tylko o odpowiedni poziom wilgotności w domu czy mieszkaniu.

Zalety nawilżacza powietrza Blaupunkt AHS701

 • wyświetlacz LED z panelem dotykowym
 • pilot zdalnego sterowania
 • 2-stopniowy system oczyszczania powietrza (filtr HEPA H13, jonizacja)
 • funkcja aromaterapii
 • funkcja utrzymywania stałej wilgotności Humidistat w zakresie 40-80%
 • filtr wody
 • tryb nocny
 • timer
 • funkcja termometru
 • przetwornik ze szkliwionej ceramiki
 • zbiornik na wodę o poj. 4 l z napełnieniem od góry

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS701

Nawilżacz powietrza AHS701 pracuje z maksymalną wydajnością nawilżania do 350 ml/h. Humidistat, w który wyposażono urządzenie, na bieżąco monitoruje poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniu, urządzenie utrzymuje optymalną wilgotność powietrza w zakresie od 40% do 80%. Intuicyjny panel sterowania pozwala na ustawienie poziomu intensywności nawilżania oraz timera, który umożliwia ustawienie wyłączenia urządzenia nawet z 10-godzinnym opóźnieniem. Ponadto pilot zdalnego sterowania znajdujący się w zestawie, znacznie ułatwia obsługę urządzenia. Wyświetlacz LED pokazuje wilgotność względną powietrza, ustawienie timera, oraz aktualną temperaturę otoczenia. Urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą, więc można bez obaw włączyć go na noc, nawet w sypialni i pokoju dziecka. Czterolitrowy zbiornik wody, z wygodnym systemem napełniania od góry, jest wyjątkowo prosty w czyszczeniu i obsłudze, a filtr żywiczny zmiękcza wodę, zmniejszając zjawisko osiadania osadów. Wytrzymały, ceramiczny przetwornik gwarantuje niezawodną pracę przez długi czas.

System oczyszczania powietrza

Zastosowany filtr HEPA H13 w nawilżaczu Blaupunkt AHS701 zatrzymuje aż 99,95% zanieczyszczeń i pyłów PM 2,5 i PM 10, co sprawia, że jest doskonałą propozycją dla alergików i osób z problemami układu oddechowego. Natomiast jonizator sprawia, że powietrze staje się rześkie i świeże, ograniczając jednocześnie liczbę pyłków, bakterii i roztoczy oraz niweluje nieprzyjemne zapachy unoszące się w pomieszczeniu.

Przykładowe zastosowania nawilżacza powietrza Blaupunkt AHS701

Nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS701 przeznaczony jest zarówno do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nawilżenie oraz oczyszczenie powietrza z kurzu, pyłków i innych niebezpiecznych nieczystości. Ze względu na bardzo cichą pracę podczas trybu nocnego urządzenie może z powodzeniem być używane w trakcie pracy lub podczas snu.

Zawartość opakowania

 • nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS701
 • faktura - w formie elektronicznej
 • instrukcja obsługi w języku polskim
 • karta gwarancyjna Blaupunkt
Do pobrania
Płatność
Metody płatności
 • gotówka - przy odbiorze osobistym
 • pobranie - gotówka przy odbiorze przesyłki (maksymalna kwota pobrania: 4800zł brutto)
 • szybki przelew on-line - darmowy
 • karta płatnicza - kredytowa / debetowa
  Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterPass, Maestro, JCB, Discover, Diners Club
 • PayPal
 • klasyczne raty - iRaty
 • przelew tradycyjny na rachunek bankowy:
  • rachunek w PLN: 73 1050 1559 1000 0090 3168 3585
  • rachunek w EUR: 58 1240 3943 1978 0010 7536 7504
  • rachunek w USD: 90 1240 3943 1787 0010 7760 2434
  • opłacając zamówienie akceptujesz regulamin sklepu
 • przelew terminowy - wyłącznie instytucje budżetowe


Raty iRaty
Dostawa
Dostawa na terenie Polski
 • Przesyłka kurierska ubezpieczona (przedpłata): € 5
 • Przesyłka kurierska ubezpieczona (pobraniowa): € 15

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzną firmę kurierską. W zależności od rodzaju towaru są to najczęściej DHL oraz FEDEX. Przesyłki o wadze do około 30kg (w zależności od spedycji która dostarcza towar) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn. do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn. kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

Braki w dostawie należy zgłaszać w ciągu 14 dni od dostawy, po niniejszym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane.


Dostawa na palecie

W przypadku większych produktów, dostarczanych na palecie zalecamy nie wyrzucać palety. Zalecamy pozostawienie palety w razie potrzeby transportu urządzenia na reklamację lub do zwrotu. Produkty wysyłane na reklamcję lub do zwrotu, które pierwotnie transportowane były na palecie, również muszą być wysłane na palecie. W przypadku braku palety możemy do Klienta dostarczyć nową paletę, wtedy Klient ponosi koszt palety i jej transportu do Klienta.


Czas realizacji

98% zamówień jest wysyłanych w ciągu 24-48h (w dni robocze) od otrzymania zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) lub od otrzymania płatności (w przypadku płatności przelewem).

W przypadku wystąpienia opóźnień zastrzegamy sobie termin do 7 dni roboczych na dostarczenie przesyłki.


Zwrot towaru

Ten produkt podlega promocji "100 dni na zwrot". Każdy Klient naszego sklepu ma 100 dni na zwrot zamówionego produktu bez podania przyczyny. Szczegóły w regulaminie promocji.

Niezależnie od promocji, każdy Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej przez sklep internetowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Najszybszym sposobem na odstąpienie od umowy jest wypełnienie i odesłanie do nas formularza: wzór formularza odstąpienia od umowy (PDF). Warunki ustawowego zwrotu (nie dotyczy promocji "100 dni na zwrot"):

 • prawo zwrotu przysługuje wyłącznie Konsumentom (nie przysługuje firmom, instytucjom, itp)
 • w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy 100% wartości zamówienia, w tym koszt transportu od sprzedawcy do Klienta
 • w przypadku odstąpienia od umowy koszt transportu zwrotnego (od Klienta do sprzedawcy) ponosi Klient
 • Jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go w zwykły sposób za pomocą poczty możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta. Koszt transportu zwrotnego naszym kurierem ponosi Klient, a jego wysokość podana jest w akapicie poniżej.
 • Po otrzymaniu produktu Konsument może sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie, ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.

Koszty zwrotu

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi € 11.

Pełne informacje na temat odstąpienia od umowy znajdują się na stronie: Odstąpienie od Umowy.

Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
gwarancja door-to-door - koszt transportu ponosi producent

Opcjonalne przedłużenie gwarancji
gwarancja4 lata3 lata24 miesiące
cena
tylko
€ 22
€ 0/m-c
€ 13
€ 0/m-c
€ 0
Przedłużenie gwarancji na niebieskastrefa.pl realizowane jest na warunkach tożsamych z kartą gwarancyjną produktu.Treść gwarancji
 • Producent gwarantuje sprawne działanie urządzenia, na które wydana jest niniejsza Karta Gwarancyjna, pod warunkiem korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem i warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w Instrukcji Obsługi. Gwarancji udziela się na okres 24 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie wady usuwane będą bezpłatnie w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zgłoszenia awarii. Nabywcy przysługuje prawo wymiany urządzenia na nowe, jeżeli:
 • a) w okresie gwarancji zakład serwisowy wskazany przez Producenta dokona 4 napraw, a sprzęt będzie nadal wskazywał znaczące wady uniemożliwiające jego prawidłowe użytkowanie,
 • b) wskazany serwis stwierdzi na piśmie, że usunięcie wady w urządzeniu z przyczyn technicznych jest niemożliwe lub przewyższa koszt nowego urządzenia, co zostanie skonsultowane z Producentem.
 • 1. Wymianę urządzenia na wolne od wad, dokonuje się w ciągu 14 dni roboczych licząc od dnia potwierdzenia wystąpienia nieusuwalnego uszkodzenia przez upoważniony serwis.
 • 2. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu przez klienta: czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej (bez skreśleń i poprawek), ważnego dowodu zakupu urządzenia (faktura lub paragon) z datą sprzedaży taką jak w karcie gwarancyjnej,
 • 3. Okres gwarancji przedłuża się na wymieniony podzespół o czas naprawy.
 • 4. Gwarancja wygasa automatycznie w przypadku: niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania urządzenia, wadliwej jego konserwacji, samodzielnych napraw lub zerwania plomb gwarancyjnych dostawcy lub zakładu serwisowego dokonanych przez użytkownika lub osoby nieupoważnione, przeróbek lub zmian w konstrukcji urządzenia dokonanych bez zezwolenia, wadliwych parametrów zasilania elektrycznego, szczególnie w zakresie zmian napięcia, zasilania (spadki napięć, przepięcia), używania części lub akcesoriów, które nie są zalecane lub dostarczone przez producenta.
 • 5. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia elementów urządzenia powstałe w trakcie eksploatacji, zalania, zjawiska atmosferyczne, niewłaściwy dobór urządzenia do powierzchni, kubatury i parametrów lokalu.
 • b) Uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak:
 • 6. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, użytkownik sprzętu zobowiązany jest skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem urządzenia w celu zgłoszenia usterki.
 • 7. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, klient ponosi koszty pracy serwisu i transportu sprzętu w obie strony.
 • 8. Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 • 9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
Opinie
4.8  /  5
4 opinie modelu
101 wszystkich opinii
5
3 (54 wszystkich)
4
1 (41 wszystkich)
3
0 (6 wszystkich)
2
0 (0 wszystkich)
1
0 (0 wszystkich)
Opinia od h...g o AHE601 wystawiona 1 tydzień temu
Nowoczesny wygląd, cicha praca i daje radę podnieść nawilżenie na powierzchni zgodnie z jego zakresem, mimo że jest to pokój otwarty na dwa kolejne pomieszczenia. Polecam

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od w...k o AHS301 wystawiona 1 miesiąc temu
Cichutki , lekka mgiełka super sprawa do pokoju maluszka polecam.

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od c...w o AHE601 wystawiona 9 miesięcy temu
Obsługa prosta, w miarę cicha praca, solidne wykonanie i zapakowanie.
Zalety
 • prosta konstrukcja
Wady
 • brak

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od w...5 o AHS801 wystawiona 1 rok temu
Niezły

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od e...s o AHS301 wystawiona 1 rok temu
Nawilżacz powietrza _ dobra jakość wykonania, cichy, dotychczas korzystałam z niego krótko ale jego działanie jest natychmiast wyczuwalne - powietrze jest wilgotne i lepiej się oddycha.
Zalety
 • głośność pracy
 • skuteczność
Wady
 • brak

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od kriss195 o AHS301 wystawiona 1 rok temu
Fajny,wydajny sprzęt
Zalety
 • głośność pracy
 • skuteczność
 • wydajność
 • wygląd
Wady
 • brak

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Bartłomiej o AHS801 wystawiona 2 lata temu
Wszystko w jak najlepszym porządku.

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Kev o AHS801 wystawiona 2 lata temu
Produkt ok

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od PeeS o AHS801 wystawiona 2 lata temu
Ogółem działa nieźle, ale Blaupunktowi daleko tytanów designu. Po pierwsze, zapomnijcie o panelu dotykowym, przejdźcie od razu na pilota, a zyskacie spokój ducha. Po drugie, wymiana wody jest uciążliwa: nawilżacz posiada mylący uchwyt, który jest tylko dla pojemnika, a ten i tak trzeba odwrócić do góry nogami żeby odkręcić filtr i wlać wodę. Jeżeli cokolwiek, to pojemnik powinien mieć zatrzaski łączące go z podstawą, tak żeby można było wygodnie przenieść całość, wtedy ten uchwyt miałby jakikolwiek sens.
Jeżeli chodzi o zakres funkcji, to jest niezbędne minimum. Nie ma np. możliwości ustalenia minimalnej wilgotności powietrza, przy której uruchomi się nawilżacz. Można jedynie ustawić docelową wilgotność, następnie urządzenie odejmie od niej 10% i potraktuje jako wartość, przy której należy wznowić pracę.
Zalety
 • + Intensywne nawilżanie
Wady
 • brak

ocena 3 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od k...z o AHS701 wystawiona 2 lata temu
Super

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Wczytywanie opinii...
Błąd wczytywania opinii, spróbuj ponownie.
Brak opinii spełniających wybrane kryteria.
Może zrezygnujesz z niektórych filtrów?
Odpowiedzi