Marka: Blaupunkt Model: AHS601 Typ: Nawilżacz
€ 79
Dostawa: od € 5
Zwrot: w ciągu 100 dni (też dla firm)
Gwarancja: 2 lata, door-to-door, opcjonalnie 4 lata
Płatność online: za darmo
 • Otrzymasz podbitą gwarancję oraz fakturę VAT.
 • W opakowaniu wszystkie akcesoria dołączane przez producenta.
 • Produkt nowy, fabrycznie zapakowany, nie pochodzący ze zwrotu.
Autoryzowany Sprzedawca
niebieskastrefa.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki Blaupunkt w Polsce. Oferujemy naszym Klientom markowy produkt, pomoc w doborze oraz wsparcie posprzedażowe. Do każdego zakupu wystawiamy fakturę VAT oraz dołączamy podbitą gwarancję na pełny okres od daty zakupu.
Dane
produkt
stan
nowy
model
nawilżacz
typ
domowy
rodzaj
ultradźwiękowy
wydajność
do 350 ml/h
wydajność nawilżania
350 ml/h
pojemność zbiornika
4,5 l
czas pracy
do 24 h
zakres pracy
40 - 80 % RH
poziom głośności
35 dB(A)
wytwarzana mgiełka
zimna
prędkości wentylatora
3 poziomy
tryby pracy
aromaterapia, jonizacja, tryb sleep
sterowanie
dotykowy panel sterowania, pilot zdalnego sterowania
źródło danych
higrostat
elektroniczny
funkcje
timer
wyposażenie
wyświetlacz LED
filtry
filtr wodny
kolor
biały
elektryczne
napięcie
220 - 240 V
częstotliwość
50 - 60 Hz
pobór mocy
do 25 W
fizyczne
szerokość
22,0 cm
głębokość
15,0 cm
wysokość
35,7 cm
waga
2,1 kg
ilość w opakowaniu zbiorczym
1 szt.
grupa produktów
TYP
źródło danych
Opis

Prezenty za opinie
Kupując ten produkt otrzymasz
bilet lub e-kartę podarunkową o wartości 20zł
Po zakupie poinformuj nas o wyborze upominku wypełniając formularz: prezentyzaopinie.pl/sklep.
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS 601
wydajność 350 ml/h
Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Blaupunkt AHS601
Blaupunkt to niemiecka ikona jakości z bogatą tradycją, stale rozwijająca się technologicznie, zajmująca się sprzedażą urządzeń najwyższej jakości, działająca i odnosząca sukcesy na całym świecie.
Model AHS 601 to najwyższej klasy nawilżacz powietrza z wbudowanym jonizatorem, który gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości powietrza w domu bądź biurze. Urządzenie AHS 601 posiada wbudowany jonizator który ujemnie jonizuje powietrze, co skutecznie niweluje szkodliwy wpływ telewizorów, komputerów, radioodbiorników i innych urządzeń. Ujemnie zjonizowane powietrze sprzyja dobremu samopoczuciu i zmniejsza ilość bakterii w pomieszczeniu. Dzięki zwiększeniu ilości jonów ujemnych w powietrzu, niwelowane są również nieprzyjemne zapachy, a dzięki funkcji aromaterapii  pozwala w prosty sposób cieszyć się wybranym przez siebie zapachem, który ukoi zmysły, pobudzi i poprawi samopoczucie.
Zalety nawilżacza Blaupunkt AHS301
 • funkcja aromaterapii
 • wyświetlacz LED 
 • panel dotykowy
 • funkcja termometru
 • funkcja jonizacji powietrza
 • filtr żywiczny zmniejszający twardość wody
 • bardzo cicha praca 
 • pojemność zbiornika na wodę: 4,5l
 • wytrzymały przetwornik ze szkliwionej ceramiki
 • tryb pracy nocnej
 • max. czas pracy 24 h
 • timer 10 h
 • humidistat w zakresie od  40% - 80%
 • pilot zdalnego sterowania
 
Ultradźwiękowy nawilżacz AHS 601
Nawilżacz AHS 601 za pomocą wbudowanego wyświetlacza LED informuje o aktualnej temperaturze oraz wilgotności w pomieszczeniu, a wbudowany Humidistat pozwala wybrać intensywność nawilżania powietrza w zakresie 40%-80% w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika. Urządzenie cechuje się wydajność na poziomie 350 ml/h, a zbiornik na wodę o pojemności 4,5 l gwarantuje długi czas pracy nawet do 24 h  po jednorazowym uzupełnieniu. Dzięki panelowi dotykowemu łatwo i bezproblemowo można zaprogramować urządzenie a, pilot zdalnego sterowania pozwala kontrolować urządzenie bez konieczności podchodzenia do nawilżacza. Nowoczesna konstrukcja pozwoliła komfortowo wykorzystywać nawilżacz również w nocy poprzez zredukowanie poziomu głośności do 35 dB. Wkład filtrujący wodę działa odwapniająco, nie pozostawia osadów na podłodze czy meblach.
Urządzenie AHS 601 zapewnia optymalne nawilżenie powietrza dla człowieka co jest bardzo ważne szczególnie w okresie grzewczym. Sprzyja poprawie jakości snu, poprawia samopoczucie, koi zmysły, zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.
 
Przykładowe zastosowania nawilżacza AHS 601
Ultradźwiękowy nawilżacz AHS 601  sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Idealne będzie zastosowanie go wszędzie tam, gdzie niezbędne jest nawilżenie oraz oczyszczenie powietrza z kurzu, pyłków i innych niebezpiecznych dla nas nieczystości.
Płatność
Metody płatności
 • gotówka - przy odbiorze osobistym
 • pobranie - gotówka przy odbiorze przesyłki (maksymalna kwota pobrania: 4800zł brutto)
 • szybki przelew on-line - darmowy
 • karta płatnicza - kredytowa / debetowa
  Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterPass, Maestro, JCB, Discover, Diners Club
 • PayPal
 • przelew tradycyjny na rachunek bankowy:
  • rachunek w PLN: 73 1050 1559 1000 0090 3168 3585
  • rachunek w EUR: 58 1240 3943 1978 0010 7536 7504
  • rachunek w USD: 90 1240 3943 1787 0010 7760 2434
  • opłacając zamówienie akceptujesz regulamin sklepu
 • przelew terminowy - wyłącznie instytucje budżetowe
Dostawa
Dostawa na terenie Polski
 • przesyłka kurierska ubezpieczona (przedpłata): € 5
 • przesyłka kurierska ubezpieczona (pobraniowa): € 18 € 15

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzną firmę kurierską. W zależności od rodzaju towaru są to najczęściej DHL oraz FEDEX. Przesyłki o wadze do około 30kg (w zależności od spedycji która dostarcza towar) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn. do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn. kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

Braki w dostawie należy zgłaszać w ciągu 14 dni od dostawy, po niniejszym terminie reklamacje nie będą rozpatrywane.


Dostawa na palecie

W przypadku większych produktów, dostarczanych na palecie zalecamy nie wyrzucać palety. Zalecamy pozostawienie palety w razie potrzeby transportu urządzenia na reklamację lub do zwrotu. Produkty wysyłane na reklamcję lub do zwrotu, które pierwotnie transportowane były na palecie, również muszą być wysłane na palecie. W przypadku braku palety możemy do Klienta dostarczyć nową paletę, wtedy Klient ponosi koszt palety i jej transportu do Klienta.


Czas realizacji

98% zamówień jest wysyłanych w ciągu 24-48h (w dni robocze) od otrzymania zamówienia (w przypadku płatności za pobraniem) lub od otrzymania płatności (w przypadku płatności przelewem).

W przypadku wystąpienia opóźnień zastrzegamy sobie termin do 7 dni roboczych na dostarczenie przesyłki.


Zwrot towaru

Ten produkt podlega promocji "100 dni na zwrot". Każdy Klient naszego sklepu ma 100 dni na zwrot zamówionego produktu bez podania przyczyny. Szczegóły w regulaminie promocji.

Niezależnie od promocji, każdy Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej przez sklep internetowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Najszybszym sposobem na odstąpienie od umowy jest wypełnienie i odesłanie do nas formularza: wzór formularza odstąpienia od umowy (PDF). Warunki ustawowego zwrotu (nie dotyczy promocji "100 dni na zwrot"):

 • prawo zwrotu przysługuje wyłącznie Konsumentom (nie przysługuje firmom, instytucjom, itp)
 • w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy 100% wartości zamówienia, w tym koszt transportu od sprzedawcy do Klienta
 • w przypadku odstąpienia od umowy koszt transportu zwrotnego (od Klienta do sprzedawcy) ponosi Klient
 • Jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go w zwykły sposób za pomocą poczty możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta. Koszt transportu zwrotnego naszym kurierem ponosi Klient, a jego wysokość podana jest w akapicie poniżej.
 • Po otrzymaniu produktu Konsument może sprawdzić jego charakter, kompletność, cechy czy funkcjonowanie, ale tylko tak, jak robiłby to w sklepie stacjonarnym. Kupujący ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą za zmniejszenie wartości towaru będące następstwem zachowań, które wykraczają poza niezbędne działania pozwalające na zapoznanie się z rzeczą.

Koszty zwrotu

W przypadku konsumenta, który zwraca produkt (w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny) możemy zlecić kuriera po odbiór towaru od Klienta (jeśli charakter towaru nie pozwala odesłać go samodzielnie w zwykły sposób za pomocą poczty). Koszt transportu zwrotnego ponosi Konsument, a jego wysokość w przypadku tego produktu wynosi € 11.

Pełne informacje na temat odstąpienia od umowy znajdują się na stronie: Odstąpienie od Umowy.

Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
gwarancja door-to-door - koszt transportu ponosi producent

Opcjonalne przedłużenie gwarancji
gwarancja4 lata3 lata24 miesiące
cena
tylko
€ 18
€ 0/m-c
€ 11
€ 0/m-c
€ 0
Przedłużenie gwarancji na niebieskastrefa.pl realizowane jest na warunkach tożsamych z kartą gwarancyjną produktu.Treść gwarancji
 • Producent gwarantuje sprawne działanie urządzenia, na które wydana jest niniejsza Karta Gwarancyjna, pod warunkiem korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem i warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w Instrukcji Obsługi. Gwarancji udziela się na okres 24 miesięcy od daty sprzedaży. Ujawnione w tym okresie wady usuwane będą bezpłatnie w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zgłoszenia awarii. Nabywcy przysługuje prawo wymiany urządzenia na nowe, jeżeli:
 • a) w okresie gwarancji zakład serwisowy wskazany przez Producenta dokona 4 napraw, a sprzęt będzie nadal wskazywał znaczące wady uniemożliwiające jego prawidłowe użytkowanie,
 • b) wskazany serwis stwierdzi na piśmie, że usunięcie wady w urządzeniu z przyczyn technicznych jest niemożliwe lub przewyższa koszt nowego urządzenia, co zostanie skonsultowane z Producentem.
 • 1. Wymianę urządzenia na wolne od wad, dokonuje się w ciągu 14 dni roboczych licząc od dnia potwierdzenia wystąpienia nieusuwalnego uszkodzenia przez upoważniony serwis.
 • 2. Gwarancja będzie respektowana po przedstawieniu przez klienta: czytelnie i poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej (bez skreśleń i poprawek), ważnego dowodu zakupu urządzenia (faktura lub paragon) z datą sprzedaży taką jak w karcie gwarancyjnej,
 • 3. Okres gwarancji przedłuża się na wymieniony podzespół o czas naprawy.
 • 4. Gwarancja wygasa automatycznie w przypadku: niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją użytkowania urządzenia, wadliwej jego konserwacji, samodzielnych napraw lub zerwania plomb gwarancyjnych dostawcy lub zakładu serwisowego dokonanych przez użytkownika lub osoby nieupoważnione, przeróbek lub zmian w konstrukcji urządzenia dokonanych bez zezwolenia, wadliwych parametrów zasilania elektrycznego, szczególnie w zakresie zmian napięcia, zasilania (spadki napięć, przepięcia), używania części lub akcesoriów, które nie są zalecane lub dostarczone przez producenta.
 • 5. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia elementów urządzenia powstałe w trakcie eksploatacji, zalania, zjawiska atmosferyczne, niewłaściwy dobór urządzenia do powierzchni, kubatury i parametrów lokalu.
 • b) Uszkodzenia powstałe z przyczyn zewnętrznych, takich jak:
 • 6. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, użytkownik sprzętu zobowiązany jest skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem urządzenia w celu zgłoszenia usterki.
 • 7. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, klient ponosi koszty pracy serwisu i transportu sprzętu w obie strony.
 • 8. Gwarancja jest ważna wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
 • 9. Niniejsza gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.
Opinie
średnia ocena: 4,09 na 11 opinii Napisz opinię
Opinia od Klient o Blaupunkt AHS601 wystawiona 3 lata temu
Ok

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Klient o Blaupunkt AHS601 wystawiona 3 lata temu
Proste i tanie urządzenie, ma wszystko czego potrzeba w nawilżaczu.

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Klient o Blaupunkt AHS601 wystawiona 3 lata temu
Po za rozmazanym nadrukiem (kwadraciki na przednim panelu) wszystko ok.

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od k...a o Blaupunkt AHS601 wystawiona 3 lata temu
Dobrze działa

ocena 5 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od M...n o Blaupunkt AHS601 wystawiona 4 lata temu
ok
Zalety
 • skuteczność
 • wydajność
 • wygląd
Wady
brak

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od D...k o Blaupunkt AHS601 wystawiona 4 lata temu
Duży zbiornik wody jest ułatwieniem. Higrometr spisuje się dobrze w trybie utrzymania żądanej wilgotności powietrza. Niestety, dźwięk wydawany podczas naciskania przycisków jest zbyt głośny i nie ma sposoby aby go przyciszyć (przyciski są dotykowe, nie mechaniczne). W sypialni dźwięk pracującego urządzenia może utrudniać zaśnięcie, jednak jest na tyle cichy, że nie wybudza użytkownika ze snu.
Zalety
 • skuteczność
 • wydajność
Wady
 • głośność pracy
 • wygląd

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od L...a o Blaupunkt AHS601 wystawiona 4 lata temu
Nawilżacz bardzo ładny, dobrze nawilża, nie jest głośny, słychać tylko trochę bulgotanie przelewającej się wody. Plusem jest funkcja nocna, tzn. że można na noc wyłączyć wyświetlacz. Posiada filtr anty wapienny, dzięki czemu nie ma białego nalotu wokół nawilżacza. Jedynym minusem jest nieporęczne uzupełnianie wody, ponieważ pojemnik na wodę trzeba wyjąc , obrócić , odkręcić filtr , nalać wodę , zakręcić filtr, znów obrócić i założyć. Z wodą jest dość ciężki więc robi to mąż. Za to właśnie dostał pół punktu mniej. Posiada bardzo fajną funkcję aromatyzacji - należy kupić olejki eteryczne na bazie wody - najlepiej w aptece. Jestem zadowolona z nawilżacza i polecam go :)

ocena 4 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od U...o o Blaupunkt AHS601 wystawiona 6 lat temu
Bardzo dobrze wykonany ale mało wydajny stojąc przy łóżku jest mokra kołdra

ocena 3 na 5 gwiazdek
✔ Opinia potwierdzona zakupem
Opinia od Klient o Blaupunkt AHS601 wystawiona 6 lat temu
Zakupiony nawilżacz sprawdza się bardzo dobrze. Praca cicha, nie licząc bulgotania wody, ale nawet w nocy nam to nie przeszkadzało. Wydajność OK. W krótkim czasie wilgotność wzrosła w mieszkaniu o 20 %. Nie zawiodłem się na zakupie

ocena 5 na 5 gwiazdek
Opinia od D...7 o Blaupunkt AHS601 wystawiona 6 lat temu
Generalnie estetyka i jakość wykonania na szóstkę. Fakt jest praca jest troszkę słyszalna, ale nie uważam tego za jakąś wielka wadę, jak najbardziej można się przyzwyczaić i na pewno w nocy nikogo nie obudzi. Sterowanie proste i intuicyjne. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego produktu i POLECAM GO WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocena 4 na 5 gwiazdek
Pytania i Odpowiedzi