Sichler PV7378 - dodatkowa uszczelka okienna


149  brutto
121  netto
PV7378
Dostępność: Dostępny
+

Uszczelka Sichler PV7378

Uszczelka Sichler PV 7378 zapobiega dostawaniu się owadów oraz gorącego powietrza do pomieszczenia podczas pracy klimatyzatora. Przystosowana jest do wszystkich okien i konstrukcji okiennych których obwód nie przekracza 400cm.

Klimatyzatory przenośne podczas pracy muszą odprowadzać gorące powietrze na zewnątrz pomieszczenia. W tym celu rurę odprowadzającą najczęściej wystawia się przez okno. Jednak jest to rozwiązanie niewygodne i nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze dostaje się przez otwarte okno do chłodzonego pomieszczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest uszczelka Sichler skutecznie zasłaniająca wszystkie szczeliny okna podczas pracy klimatyzatora. Dzięki temu gorące powietrze nie dostaje się do środka znacznie poprawiając wydajność chłodzenia.Dodatkowo instalacja uszczelki Sichler jest bardzo szybka i prosta.Uwaga: Po przyklejeniu uszczelki okiennej do wybranego okna, nie nadaje się ona do odklejania i ponownego przyklejania (np. na inne okno lub prania i ponownego przyklejania).

Dostępność:
Dostępny

PODSTAWOWE DANE NIEBIESKIPUNKT

producent:
Sichler
Oszczędzasz 12%
249  220  brutto 179  netto

Aktualnie dostępne formy dostawy:


Odbiór osobisty: darmowy
Koszt przesyłki kurierskiej: 50 zł 0 zł

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: (91) 432-43-42

E-mail: kontakt@niebieskastrefa.pl


Możesz również użyć poniższego formularza

Aktualnie dostępne formy płatności:

  • Płatność przelewem

  • Płatność gotówką

    przy odbiorze osobistym

  • Płatność za pobraniem

  • Płatność online

  • Płatność kartą

  • Płatność PayPal