Airlock 1000 - dodatkowa uszczelka balkonowo okienna

299  brutto
243  netto
airlock1000
Dostępność: Dostępny
+

Uszczelka do okien i balkonów Airlock 1000

Uszczelka Airlock 1000 zapobiega dostawaniu się owadów oraz gorącego powietrza do pomieszczenia podczas pracy klimatyzatora. Przystosowana jest do wszystkich okien,konstrukcji okiennych i drzwi balkonowych których obwód nie przekracza 560cm.Klimatyzatory przenośne podczas pracy muszą odprowadzać gorące powietrze na zewnątrz pomieszczenia. W tym celu rurę odprowadzającą najczęściej wystawia się przez okno. Jednak jest to rozwiązanie niewygodne i nieekonomiczne ponieważ ciepłe powietrze dostaje się przez otwarte okno do chłodzonego pomieszczenia. Rozwiązaniem tego problemu jest uszczelka Air lock 1000 skutecznie zasłaniająca wszystkie szczeliny okna podczas pracy klimatyzatora. Dzięki temu gorące powietrze nie dostaje się do środka znacznie poprawiając wydajność chłodzenia.

Specjalne materiały z których wykonano Airlock 1000 cechują się wyjątkowo niskim przewodnictwem ciepła, wytrzymałością i wodoodpornością. Dodatkowo instalacja uszczelki Airlock 1000 jest bardzo szybka i prosta.

Instrukcja montażu uszczelki Airlock 100


Krok 1: Otwórz okno a następnie oczyść z kurzu i tłuszczu powierzchnię ramy i skrzydła okiennego które mają być oklejone. Otwórz zapięcie rzepa i przyklej taśmę z rzepem (strona A) na ramie okiennej. Nie zaklejaj powierzchni uszczelnienia okna (okno musi dawać się zamykać)!

Krok 2: Taśmę z rzepem (strona B) przyklej po stronie zewnętrznej lub stronie wewnętrzej skrzydła okiennego (stronie z uchwytem okiennym)Krok 3: Najlepiej w otwartym oknie przymocuj szeroką stronę A (zamek błyskawiczny pozostaje zapięty na ramie okiennej) poczynając od środa i kontynuując w prawo i lewo względnie w górę i dół

Krok 4: Zamknij okno uważając aby nie przycisnąć przy tym Airlock 100


Krok 5: Wąską stronę B (z zamkniętym zamkiem błyskawicznym) przymocuj do skrzydła okiennego poczynając od środka kontynuując w prawo i lewo względnie w górę i w dół.

Krok 6: Uchyl okno i przy pomocy zamka błyskawicznego zaciśnij przewód powietrza w Airlock 1000

Krok 7: Gratulacje! Airlock 1000 jest gotowy do użycia.

Dostępność:
Dostępny
Oszczędzasz 12%
249  220  brutto 179  netto

Aktualnie dostępne formy dostawy:


Odbiór osobisty: darmowy
Koszt przesyłki kurierskiej: 50 zł 0 zł

Zamówienia są dostarczane przez zewnętrzne firmy kurierskie. W zależności od wybranego towaru są to najczęściej FEDEX, UPS lub DHL. Paczki ważące do około 30kg (wartość ta różni się w zależności od spedycji) dostarczane są w systemie "drzwi-do-drzwi", tzn do lokalu odbiorcy. Przesyłki powyżej około 30kg dostarczane są w systemie "burta-burta", tzn kurier nie ma obowiązku wnosić zamówionego towaru do domu. Większość zamówień powyżej około 30kg dostarczana jest "do drzwi", jednak w przypadku Klientów którzy chcą mieć gwarancję dostarczenia cięższych produktów do drzwi prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami!

Telefon: (91) 432-43-42

E-mail: kontakt@niebieskastrefa.pl


Możesz również użyć poniższego formularza

Aktualnie dostępne formy płatności:

  • Płatność przelewem

  • Płatność gotówką

    przy odbiorze osobistym

  • Płatność za pobraniem

  • Płatność online

  • Płatność kartą

  • Płatność PayPal