Frytkownice

Frytkownice Blaupunkt

Frytkownice powietrzne Blaupunkt charakteryzują się bardzo niskim zużyciem oleju, co powoduje, że do przygotowania potraw użyjemy go zdecydowanie mniej aniżeli smażąc np. frytki w sposób tradycyjny.

Dzięki stosowaniu bardzo małej ilości tłuszczu i łatwym czyszczeniu urządzenia masz pewność, że zredukujesz szkodliwy wpływ tej potrawy na Twoje zdrowie do minimum. Dodatkowo frytkownice powietrzne Blaupunkt, w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń tego typu, produkują o wiele mniej dymu i zapachów.


Nowoczesna technologia

Frytkownice Blaupunkt działają w oparciu o technologię wiru ciepłego powietrza, zapewniając równomierne podgrzanie potraw. Aluminiowa komora frytkownicy i kosz pokryte są nieprzywierającą powłoką teflonową® firmy DuPont, co daje gwarancję nieprzywierania jedzenia do jej powierzchni i znacznie ułatwia jej czyszczenie i konserwację.

Stylowy design

Zdecydowaną zaletą frytkownic Blaupunkt jest ich wygląd. Elegancki, minimalistyczny design to wybór dla koneserów, którzy oprócz niezrównanej jakości i najwyższej wydajności urządzenia, cenią sobie również jego wygląd. Sprzęt ten będzie doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni.

Brak produktów w tej sekcji