Czajniki

Czajniki Blaupunkt


Niezwykła funkcjonalność i bezpieczeństwo

Czajników w portfolio marki Blaupunkt cechują się dużą mocą o (od 2000 do 2200W) i różnorodną pojemnością 1,2l -1,7l. Dzięki obrotowej podstawce, ukrytej w płaskim dnie grzałce, a także przyciskowi automatycznie otwierającemu pokrywę, czajniki Blaupunkt bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Użytkownik nie musi się również obawiać o to, że zapomni o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody.

Dodatkowo wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kontroler Strix lub Otter, w które zostały wyposażone czajniki, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Czajniki Blaupunkt, aby być jeszcze bardziej funkcjonalnym, posiadają idealnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, wskaźnik poziomu wody, który umożliwia użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla.


Mniej osadu

Wbudowany filtr wapienny dba o to, aby osad nie dostał się do naszego kubka. Z pewnością to udogodnienie doceni każda gospodyni domowa.

Brak produktów w tej sekcji